Eğitimlerimiz

Tamamlanan Eğitimlerimiz

Birlik Organize Sanayi Bölgesinde Uygulamalı Temiz Üretim Eğitimi

İstanbul'da OSB bazında ilk Uygulamalı Temiz Üretim Eğitimi Ocak ayında gerçekleştirildi.

Devamı

Bursa İlinde Uygulamalı Temiz Üretim Eğitimi

Devamı

Eskişehir İlinde Uygulamalı Temiz Üretim Eğitimi

Devamı

Bilecik İlinde Uygulamalı Temiz Üretim Eğitimi

26-27 Şubat 2019 tarihlerinde BEBKA ve Bilecik TSO işbirliğiyle Bilecik İlinde Uygulamalı Temiz Üretim Denetimi Eğitimi gerçekleştirilecektir.

Devamı

Tokat İlinde Uygulamalı Temiz Uretim Eğitimi

TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü, Tokat Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve DİMES Gıda San. ve Tic. A.Ş. işbirliği ile “Uygulamalı Temiz Üretim Denetimi Eğitimi” 25Eylül 2017 ve 26 Eylül 2017 tarihlerinde, toplam 22 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Devamı

Tokat İli Temiz Üretim Eğitimleri

TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü ve Tokat Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü işbirliği ile “Temiz Üretim Eğitimleri-Toprak Sanayii Uygulaması”, “Temiz Üretim Eğitimleri-Tekstil Sektörü Uygulaması” ve “Temiz Üretim Eğitimleri-Gıda Sektörü Uygulaması”29Mart 2017 ve 30 Mart 2017 tarihlerinde, toplamda 135 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Devamı

Gıda Sektöründe Kaynak Verimliliği Eğitimi

İstanbul Sanayi Odası ve TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü işbirliği ile “Gıda Sektöründe Verimlilik Uygulamaları Eğitimi”22 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

Devamı

Uygulamalı Kaynak Verimliliği Eğitimi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü işbirliği ile “Uygulamalı Kaynak Verimliliği Eğitimi” 1-2 ve 10-11 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilmiştir.

Devamı

Otomotiv ve Yan Sanayinde Kaynak Verimliliği Semineri

Kocaeli Sanayi Odası (KOSANO) ve TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü işbirliği ile “Otomotiv ve Yan Sanayinde Kaynak Verimliliği Semineri” 04 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Devamı

Kimya Sektöründe Kaynak Verimliliği Eğitimi

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) ve TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü işbirliği ile “Kimya Sektöründe Kaynak Verimliliği Eğitimi” 06 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

Devamı

Demir Çelik Sektöründe Kaynak Verimliliği Eğitimi

TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü, temiz üretim faaliyetleri ve “Sanayide Kaynak Verimliliği Potansiyelinin Belirlenmesi” projesi kapsamında Kocaeli Sanayi Odası işbirliği ile 13 Kasım 2014 tarihinde “Demir Çelik Sektöründe Kaynak Verimliliği Eğitimi” düzenlemiştir.

Devamı